4 листопада 2014 року

23:45:26 10.11.2014 Назад

Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

4 листопада 2014 року учені ДУ ІЕПСР НАН України – доктор економічних наук, професор В.С. Міщенко, кандидати економічних наук Ю.М. Маковецька, Т.Л. Омельяненко, О.М. Сухіна – взяли участь у роботі Національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» (м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15).
Учасниками форуму виступили представники міжурядових і міжнародних організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, науки і бізнесу України, країн Європи.
Програма форуму включала проведення двох пленарних сесій,  окремих тематичних секцій та круглих столів.
В рамках секції «Адаптація українського законодавства до європейських вимог та стандартів у сфері поводження з відходами» д.е.н., професор В.С. Міщенко, к.е.н. Ю.М. Маковецька, Т.Л. Омельяненко, виступили із доповідями «Основні завдання з імплементації Директив ЄС у сфері поводження з відходами», «Огляд допоміжних документів при впровадженні Директив ЄС у сфері поводження з відходами» та «Індикативна оцінка вартості впровадження вимог Директив ЄС у сфері поводження з відходами».
Учасники мали можливість відвідати компанію з вивезення  та перероблення твердих побутових відходів «WasteManagementSystems» та підприємство з утилізації небезпечних відходів.
За підсумками Форуму було підготовлено проект Резолюції.
Більш детальна інформація на сайті: http://vidhody.org.ua/

ФОТОЗВІТ:

Фото 1 Фото 2 Фото 3

Фото 4 Фото 5