5 листопада 2023 року

15:01:20 06.11.2023 Назад

РОБОТА З МОЛОДДЮ: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

В сучасних умовах організації дистанційної роботи і навчання важливим аспектом підготовки фахівця є практичне ознайомлення здобувачів вищої освіти із специфікою майбутньої роботи за обраним фахом. Участь представників науки, освіти і виробництва у профорієнтаційних  заходах дозволяє ознайомити студентів із специфікою обраної спеціальності, поглибити знання, ознайомитися із сучасними підходами до організації виробництва  в галузі за професійним напрямом, а також обрати місце працевлаштування.

Відповідно до угоди про співробітництво між відділом методології сталого розвитку ІДПЯЖ НАН України та кафедрою індустрії гостинності та сталого розвитку ННІУЕП ТНУ імені В.І. Вернадського, провідний науковий співробітник відділу методології сталого розвитку ІДПЯЖ НАН України к.е.н., с.н.с., доцент Д.В. Клиновий взяв учать у навчально-практичному заході профорієнтаційного спрямування, який відбувся 20 жовтня 2023 року.  Захід було організовано для студентів Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського спеціальностей «Науки про землю» та «Готельно-ресторанна справа» з метою ознайомлення із можливим місцем майбутнього працевлаштування та практикою організації індустрії гостинності у готелі міжнародного класу «Radisson Blu Hotel».

На заході представниками адміністрації та персоналу готелю було представлено організацію готельного та ресторанного господарства закладу, охарактеризовано процес обслуговування відвідувачів та продемонстровано обладнання номерів, конференц-залів і бару готелю. У процесі екскурсії представники адміністрації готелю відповіли на запитання про специфіку організації роботи закладу в сучасних умовах, поділилися секретами успішної організації готельно-ресторанних послуг та перевагами готелів бренда «Radisson» на ринку послуг індустрії гостинності. Здобувачі вищої освіти ознайомилися з пропозицією послуг, номерним фондом готелю, конференц-залами, відчули рівень сервісу обслуговування, мали змогу поспостерігати за роботу департаменту Housekeeping, затвердили теоретичні знання на практиці та проявили інтерес до організації праці персоналу готелю (умови працевлаштування, програми лояльності, тренінги з підвищення кваліфікації тощо) , заповнили чек-листи тощо.

2023-11-06-150021674

2023-11-06-150053606

У рамках заходу к.е.н., с.н.с., доцентом Д.В.Клиновим було представлено  авторську дисципліну вільного вибору «Проєктне управління створенням та розвитком бізнесу» та ознайомлено студентів із окремими аспектами проєктного підходу до організації туризму та готельно-ресторанної справи.

Відділ методології сталого розвитку