Привітання

Дирекція та колектив ДУ ІЕПСР НАН України вітають ученого секретаря iнституту, завiдувача ВОКНД, доктора економічних наук, старшого наукового співробітника КОВАЛЕНКА АНДРIЯ ОЛЕКСIЙОВИЧА з обранням членом-кореспондентом Національної академії наук України!

Пишаємося нашою науковою молоддю!

Бажаємо подальших професійних успіхів, реалiзацiї нових задумів, творчого натхнення та нових здобутків!

Дирекція та колектив ДУ ІЕПСР НАН України вітають головного наукового співробітника вiддiлу методологiї cталого розвитку iнституту, доктора економічних наук, професора МИКИТЕНКО ВIКТОРIЮ ВОЛОДИМИРIВНУ з присвоєнням почесного звання "Заслужений діяч науки і техніки України"! Бажаємо подальших професійних успіхів, реалiзацiї нових задумів, творчого натхнення та успiхiв i невичерпної наснаги!

Трудовий колектив і Рада молодих учених ДУ ІЕПСР НАН України вітають молодшого наукового співробітника відділу економічних проблем водокористування, кандидата економічних наук ШТОГРИН ГАЛИНУ СТЕПАНІВНУ з отриманням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році в номінації «наукові досягнення» відповідно до розпорядження Київського міського голови «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році» від 21.05.2019 р. № 436.

Пишаємося нашою науковою молоддю!

Бажаємо нових творчих здобутків!

Трудовий колектив і Рада молодих учених ДУ ІЕПСР НАН України вітають молодшого наукового співробітника відділу економічних проблем водокористування, кандидата економічних наук ШТОГРИН ГАЛИНУ СТЕПАНІВНУ з отриманням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році в номінації «наукові досягнення» відповідно до розпорядження Київського міського голови «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2019 році» від 21.05.2019 р. № 436.

Пишаємося нашою науковою молоддю!

Бажаємо нових творчих здобутків!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук МАНДЗИКА ВАЛЕРIЯ МИКОЛАЙОВИЧА!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук САКАЛЬ ОКСАНУ ВОЛОДИМИРIВНУ!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук БОЙКА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА!

* * *

НАУКОВЕЦЬ ІНСТИТУТУ НАТАЛІЯ ТРЕТЯК – ЛАУРЕАТ ПРЕМІЇ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ СТОЛИЦІ УКРАЇНИ – МІСТА-ГЕРОЯ КИЄВА

Трудовий колектив і Рада молодих учених ДУ ІЕПСР НАН України вітають наукового співробітника відділу проблем економіки земельних і лісових ресурсів, кандидата економічних наук Третяк Наталію Антонівну з отриманням премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2018 році в номінації «наукові досягнення» відповідно до розпорядження Київського міського голови «Про присудження премії Київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва у 2018 році» від 01.06.2018 р. № 358.

Пишаємося нашою науковою молоддю і бажаємо нових творчих здобутків!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук ІЛЬЇНУ МАРІЮ ВОЛОДИМИРІВНУ!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук Штогрин Галину Степанівну!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук Обиход Ганну Олександрівну!

* * *

 ВІТАЄМО З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

АКАДЕМІК ОЛЕКСАНДР АЛИМОВ –УЧАСНИК ПРОЕКТУ «ЛЮДИ ПОБЕДЫ. БУДЕМ ЖИТЬ!»

 Радник при дирекції ДУ ІЕПСР НАН України, академік, ветеран і учасник бойових дій Олександр Миколайович Алимов став учасником проекту телеканалу Інтер до Дня Перемоги – інформацію про нього та його спогади вміщено у книзі-фотоальбомі «Люди Победы. Будем жить!» (див. скани книги).

Вітаємо О.М. Алимова і всіх ветеранів з великим святом Перемоги, бажаємо здоров’я та всього найкращого!


 

Указом Президента України № 202/2016 від 10 травня 2016 року призначено строком на два роки державну стипендію видатному діячеві науки Куценко Вірі Іванівні, доктору економічних наук, професору, заслуженому діячеві науки і техніки України, головному науковому співробітнику ДУ ІЕПСР НАН України.

* * *

Вітаємо з днем народження Алимова Олександра Миколайовича!

* * *

Вітаємо з днем народження Охріменка Юрія Михайловича!

* * *

Вітаємо з днем народження Міщенка Володимира Сергійовича!

* * *

Вітаємо з днем народження Масюка Олега Івановича!

* * *

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Дирекція і профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» сердечно вітають співробітників нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва й Інституту географії Національної академії наук України та інших установ з національним святом – ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, мирного неба, великого особистого щастя, благополуччя, добробуту, невичерпної життєвої енергії та нових творчих успіхів в ім'я розвитку вітчизняної науки, процвітання нашої Батьківщини й українського народу.

* * *

Рішенням Президії Національної академії аграрних наук України директор Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України», академік НААН України, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Хвесик Михайло Артемович нагороджений найвищою нагородою НААН – почесною відзнакою Академії.

* * *

Вітаємо з отриманням атестата старшого наукового співробітника кандидата економічних наук Кобзар Олену Михайлівну!

* * *

Вітаємо з отриманням атестата професора доктора економічних наук Лицура Ігоря Миколайовича!

* * *

Дирекція і профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» щиро вітають жінок нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Інституту географії Національної академії наук України та інших установ з прекрасним святом – 8 Березня!
Бажаємо вам, дорогі наші жінки, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких!
Нехай початок весни принесе Вам натхнення, додасть нових сил для вирішення службових і домашніх справ!
Хай Вас ніколи не полишає відчуття своєї привабливості та неповторності!

* * *

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає доктора економічних наук, професора, завідуючого відділом економічних проблем екологічної політики та сталого розвитку Хлобистова Євгена Володимировича з нагородженням нагрудним знаком «За вклад в науку» Державного фонду фундаментальних досліджень України та нагрудним знаком «Державному фонду фундаментальних досліджень України – 15 років» за багаторічну наполегливу працю у галузі фундаментальних досліджень та експертизу наукових робіт у зв’язку з 90-річчям Національної академії наук України!

* * *

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає кандидата економічних наук, старшого наукового співробітника Рижову Катерину Іванівну з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багатолітню плідну працю та вагомий особистий внесок у розвиток наукових досліджень у галузі економіки водокористування і охорони водних ресурсів.

* * *

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає провідного економіста Чередніченко Валентину Миколаївну з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багатолітню високопрофесійну працю та вагомий особистий внесок у науково-організаційне і методичне забезпечення діяльності інституту.

* * *

Дирекція і профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» щиро вітають співробітників нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Інституту географії Національної академії наук України з Новим 2015-м роком!
Бажаємо міцного здоров′я, добробуту, наполегливості й цілеспрямованості у здійсненні творчих задумів. Хай наступний рік буде щасливим і мирним!

* * *

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає провідного наукового співробітника Голуба Олега Анатолійовича з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багатолітню плідну працю та особистий внесок у наукове дослідження проблем лісопромислового комплексу держави!

* * *

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України поздоровляє колег — лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки 2013 року за цикл наукових праць «Використання природних ресурсів України в умовах екологічних обмежень»: академіка НААН України, доктора економічних наук, професора Хвесика Михайла Артемовича, доктора економічних наук, професора Хлобистова Євгена Володимировича, доктора економічних наук, професора Міщенка Володимира Сергійовича.
Щиро вітаємо з присудженням премії та бажаємо подальших наукових здобутків!

* * *

Вітаємо кандидатів економічних наук Т.Л. Омельяненко та О.В. Сакаль, які стали переможцями конкурсу на здобуття стипендій Президента України для молодих учених.

* * *

Вітаємо кандидата економічних наук Л.П. Тичковську, яка стала переможцем конкурсу на здобуття стипендії Національної академії наук України для молодих учених.

Дирекція, вчена рада, профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» сердечно вітають співробітників нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва й Інституту географії Національної академії наук України з національним святом – ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров'я, мирного неба, великого особистого щастя, благополуччя, нових творчих успіхів в ім'я розвитку вітчизняної науки, процвітання нашої Батьківщини й українського народу.

* * *

Вітаємо з отриманням атестата професора заступника директора з науково-організаційної роботи, доктора економічних наук Ібатулліна Шаміля Ільдусовича!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук Третяк Наталію Антонівну!

* * *

Сердечно поздоровляємо ветеранів Великої Вітчизняної Війни, учасників бойових дій і працівників тилу з 9-м травня – Днем Перемоги!

Вітаємо зі святом завідуючого відділом ДУ ІЕПСР НАН України, ветерана Великої Вітчизняної Війни – учасника бойових дій академіка НАН України Алимова Олександра Миколайовича!

Схиляючи голову перед пам’яттю про безсмертний подвиг захисників Вітчизни, бажаємо їм здоров’я та довголіття!

***

Дирекція і профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» щиро вітають жінок нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва, Інституту географії Національної академії наук України з прекрасним святом 8 Березня!

У цей святковий весняний день бажаємо всім жінкам щастя, родинного затишку, міцного здоров’я та душевного спокою!

Нехай початок весни принесе Вам натхнення, додасть нових сил для вирішення службових і домашніх справ!

Хай Вас ніколи не полишає відчуття своєї привабливості та неповторності!

***

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає начальника господарського відділу Дишлевого Валерія Петровича з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багатолітню плідну працю, сумлінне виконання посадових обовязків та високий професіоналізм!

***

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає водія І-го класу Чайчевського Івана Паримоновича з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річного ювілею!

***

Дирекція та профспілковий комітет від імені колективу Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України» щиро вітають співробітників нашої установи, Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи, Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва та Інституту географії Національної академії наук України з НОВИМ 2014-М РОКОМ!

Бажаємо Вам, шановні колеги, натхнення для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, вірних друзів і надійних партнерів у добрих справах! Нехай зимові свята принесуть Вам мир і злагоду, добробут та родинний затишок, упевненість у майбутньому.

***

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає директора інституту, академіка НААН України, доктора економічних наук, професора Михайла Артемовича Хвесика з отриманням диплому учасника видавничого проекту «Україна наукова» за вагомий внесок у розвиток і популяризацію аграрної науки України.

***

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає доктора географічних наук, професора Анатолія Васильовича Степаненка з отриманням Почесної грамоти Президії Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багаторічну плідну працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, значний особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди 95-річчя Національної академії наук України.

***

Колектив ДУ ІЕПСР НАН України щиро вітає доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України Віру Іванівну Куценко з отриманням Подяки Національної академії наук України та Центрального комітету профспілки працівників Національної академії наук України за багаторічну плідну працю, вагомі здобутки у професійній діяльності, значний особистий внесок у розвиток вітчизняної науки та з нагоди 95-річчя Національної академії наук України.

***

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук Остафійчука Ярослава Васильовича!

Бажаємо невичерпного творчого потенціалу, натхнення та цікавих наукових ідей.

***

Вітаємо з днем народження Коваля Ярослава Васильовича!

***

Вітаємо з днем народження Кулакову Віру Павлівну!

***

Вітаємо з днем народження Куценко Віру Іванівну!

***

Вітаємо з днем народження Осипенка Валерія Макаровича!

***

Вітаємо з присудженням наукового ступеня доктора економічних наук Жарову Любов Валеріївну!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук Тичковську Лесю Петрівну!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата сільськогосподарських наук Бокоч Вікторію Віталіївну!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук Омельяненко Тетяну Леонідівну!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома кандидата економічних наук Гребенюка Олександра Володимировича!

* * *

Вітаємо з отриманням диплома доктора економічних наук Сундука Анатолія Миколайовича!